W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Miejski w Mirosławcu  
ul. Wolności 37
78-650 Mirosławiec
tel.: +48 (67) 259 50 42; fax: + 48 (67) 259 61 88  
NIP: 765 100 33 97 REGON:00124 15 40
Serwis www: miroslawiec.pl 
TERYT: 3217033
adres skrytki ePUAP: /3217033/skrytka  
email: urzad@miroslawiec.pl


Dane dla kontrahentów do wystawiania faktur:
GMINA MIROSŁAWIEC 
ul. Wolności 37, 78-650 Mirosławiec
NIP:  765 160 34 18 REGON: 570791508
Skrzynka PEPPOL: GMINA MIROSŁAWIEC
Nr PEPPOL: 7651603418 

Skład osobowy Rady Miejskiej w Mirosławcu kadencja 2024- 2029

Przewodniczący Rady Miejskiej

  Paweł Krawczyk
tel. Biura Rady 67 259 61 82
e-mail

przewodniczacy@miroslawiec.pl

 

Przewodniczący Rady Miejskiej przyjmuje  interesantów w sprawach skarg i wniosków w:

czwartek w godz. od 15.00 do 16.00

 

Skład osobowy Rady Miejskiej w Mirosławcu
IX kadencja
2024-2029

Lp. Imię i Nazwisko radnej/radnego Okręg  wyborczy Dane
1 Ewelina Katarzyna Garbacz

Okręg nr 1

Mirosławiec ulice: Księżycowa, Różana, Słoneczna, Tęczowa, Wolności numery parzyste od nr 36 do nr 40 i numery 41A do 69B, Osiedle Wrzosowe 

e.garbacz@miroslawiec.pl 
2 Paweł Krawczyk

Okręg nr 2

Mirosławiec ulice: Adama Mickiewicza, Akacjowa, Hugo Kołłątaja, Jeziorna, Juliusza Słowackiego, Kwiatowa, Lipowa, Spacerowa, Stanisława Staszica

przewodniczacy@miroslawiec.pl

oświadczenia majątkowe

3 Piotr Suchojad

Okręg nr 3

Mirosławiec ulice: 10 Lutego, Jaśminowa, Polna, Radosna, Szkolna 

p.suchojad@miroslawiec.pl

oświadczenia majątkowe

4 Magdalena Sendal

Okręg nr 4

Mirosławiec ulice: Nowa, Wąska, Zamkowa

m.sendal@miroslawiec.pl
5 Justyna Joanna Szybalska

Okręg nr 5

Mirosławiec ulice: Kościelna, Krótka, Młyńska, Ogrodowa, Poznańska, Sprzymierzonych od nr 14 do nr 84, Szmaragdowa, Osiedle Diamentowe; Zacisze

j.szybalska@miroslawiec.pl
6 Ryszard Andrzej Wesołowski

Okręg nr 6

Mirosławiec ulice:  Kościuszki, Plac Wolności, Sprzymierzonych od nr 1 do nr 13, Wałecka, Wileńska, Wolności od nr 5 do nr 19A

r.wesolowski@miroslawiec.pl

oświadczenia majątkowe

7 Justyna Beata Markowska

Okręg nr 7

Mirosławiec ulice: Jaskółcza, Jastrzębia, Krucza, Leśna, Orla, Skowronkowa, Żurawia; miejscowość: Gniewosz

j.markowska@miroslawiec.pl

oświadczenia majątkowe

8 Karolina Marta Kicińska

Okręg nr 8

Mirosławiec ulice: Dworcowa, Spokojna nr 1, Wolności od nr 22 do nr 35 oraz od nr 39A do nr 39D

k.kicinska@miroslawiec.pl
9 Agnieszka Marta Milewska

Okręg nr 9

Mirosławiec ulice: Parkowa, Spokojna od nr 1A do nr 13 

a.milewska@miroslawiec.pl

 

10 Robert Marek Białyński

Okręg nr 10

Mirosławiec Górny 

r.bialynski@miroslawiec.pl
11 Krzysztof Sulik

Okręg nr 11

Kierpnik, Łowicz Wałecki, Orle, Polne

k.sulik@miroslawiec.pl
12 Katarzyna Zofia Jurenc

Okręg nr 12

Hanki, Hanki-Kolonia, Jadwiżyn, Nieradz, Sadowo, Setnica

k.jurenc@miroslawiec.pl

oświadczenia majątkowe

13 Wasilij Głuscow

Okręg nr 13

Bronikowo, Próchnowo

w.gluscow@miroslawiec.pl

oświadczenia majątkowe

14  Iwona Kłos

Okręg nr 14

Jabłonkowo, Jabłonowo, Pilów

i.klos@miroslawiec.pl

oświadczenia majątkowe

15 Agnieszka Maria Januszewska

Okręg nr 15

Kalinówka, Piecnik, Toporzyk

a.januszewska@miroslawiec.pl

Powiadom znajomego