W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Miejski w Mirosławcu  
ul. Wolności 37
78-650 Mirosławiec
tel.: +48 (67) 259 50 42; fax: + 48 (67) 259 61 88  
NIP: 765 100 33 97 REGON:00124 15 40
Serwis www: miroslawiec.pl 
TERYT: 3217033
adres skrytki ePUAP: /3217033/skrytka  
email: urzad@miroslawiec.pl


Dane dla kontrahentów do wystawiania faktur:
GMINA MIROSŁAWIEC 
ul. Wolności 37, 78-650 Mirosławiec
NIP:  765 160 34 18 REGON: 570791508
Skrzynka PEPPOL: GMINA MIROSŁAWIEC
Nr PEPPOL: 7651603418 

Wręczenie nagród w konkursie EKO - OZDOBY CHOINKOWE

W dniu 29 grudnia 2021 r. w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Mirosławcu odbyło się wręczenia nagród uczestnikom konkursu  DRUGIE ŻYCIE ODPADÓW  - EKO - OZDOBY CHOINKOWE.

Konkurs miał na celu promocję wśród dzieci i młodzieży zachowań ekologicznych, a w szczególności wykorzystania materiałów odpadowych w działaniach artystycznych,

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonanie ozdoby świątecznej z wykorzystaniem surowców wtórnych (np. opakowań papierowych, szklanych, plastikowych, gazet itd.) lub materiałów naturalnych  (np. drewna, siana, słomy, szyszek, ziaren zbóż, pestek owoców).

W plastycznych wyścigach wzięły udział dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniowie klas I-III oraz IV-VI szkół podstawowych, którzy wykazali się bogatą wyobraźnią, niezwykłymi zdolnościami plastycznymi oraz ogromną pomysłowością.

Wszystkim jeszcze raz serdecznie dziękujemy za chęć udziału w konkursie i gratulujemy nagrodzonym uczestnikom.

Przypominamy już wcześniej opublikowaną listę laureatów konkursu plastycznego: 

I Kategoria – dzieci w wieku przedszkolnym:

I miejsca – ANIELA MARKOWSKA

II miejsca – NIKODEM CZUBA

III miejsca – KAROL JASKULSKI

 
II Kategoria – uczniowie klas I – III:

I miejsca – ANTONI OLSZEWSKI 

II miejsca – MARCEL STRUGIŃSKI

III miejsca – AMELIA GARBACZ


III Kategoria – uczniowie klas IV – VIII:

 
I miejsca – ANTONI JASKULSKI 

II miejsca – DOMINIK RYBAK

III miejsca – DANIEL SUCHECKI

 

 

Załączniki

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego